Lampa sufitowa TORES stare złoto 5x60W E27 / 35-48318
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 5xE27 |
| Wymiary | 40x54x54 |
| Trzonek | E27 |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Materiał | zawiesie stalowe, klosz szklany |
| Kolor | patynowy |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Głębokość | 54 cm |
