Lampa sufitowa BILOBA plafon biało-czarna 3x40W E14 / 98-49087
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Trzonek | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 3xE14 |
| Wymiary | 18x36x36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Głębokość | 36 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Materiał | podstawa stalowa, klosz szklany |
