Lampa sufitowa ALFA TANGO CHROM 5xE27 | 24465
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA TANGO CHROM 5×E27 | 24465
Nowoczesna lampa sufitowa ALFA TANGO CHROM to eleganckie i funkcjonalne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach — takich jak salon, jadalnia, sypialnia czy przestronny hol. Wyposażona w pięć oprawek na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia jasne, równomierne oświetlenie całej przestrzeni. Możliwość doboru barwy i mocy światła pozwala stworzyć komfortową atmosferę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.
Chromowane wykończenie nadaje lampie subtelnego blasku i nowoczesnego charakteru, dzięki czemu ALFA TANGO CHROM świetnie komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym lub eleganckim. To połączenie funkcjonalności i dekoracyjnego designu — idealne oświetlenie dla osób ceniących styl i komfort użytkowania.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor podstawy | chrom |
| Szerokość | 50 cm |
| Materiał | Metal |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 5xE27 |
| Głębokość | 50 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Wysokość | 41 cm |
