Lampa sufitowa ALFA MARLENA 3 x E14 I 17983
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA MARLENA 3×E14 | 17983
Stylowa lampa sufitowa ALFA MARLENA to eleganckie i funkcjonalne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni lub jadalni. Wyposażona w trzy źródła światła E14 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia równomierne i przyjemne oświetlenie, umożliwiając dobór mocy i barwy światła według własnych potrzeb. Klasyczna forma w połączeniu z eleganckim wykończeniem sprawia, że lampa harmonijnie wpisuje się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne aranżacje wnętrz. Starannie wykonana konstrukcja gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd na długie lata, czyniąc lampę nie tylko praktycznym źródłem światła, ale również dekoracyjnym elementem sufitu.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał | Metal |
| Materiał klosza | stal niklowana |
| Źródło światła | E14 LED |
| Ilość źródeł światła | 3 x E14 |
| Barwa klosza | srebrny |
| Głębokość | 70 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 70 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
