Lampa sufitowa ALFA LINIO BLACK I 25506
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA LINIO BLACK | 25506
Nowoczesna lampa sufitowa ALFA LINIO BLACK to stylowe i funkcjonalne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni lub przedpokoju. Jej minimalistyczna forma i czarne wykończenie nadają wnętrzu uniwersalnego, nowoczesnego charakteru, który łatwo dopasujesz do różnych aranżacji – szczególnie w stylu skandynawskim, loftowym lub minimalistycznym.
Lampa zapewnia równomierne, komfortowe światło, tworząc przyjemną atmosferę świetlną w całym pomieszczeniu. ALFA LINIO BLACK to połączenie funkcjonalności z estetycznym designem — eleganckie oświetlenie sufitowe, które podkreśli styl Twojego wnętrza.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał | Metal/Szkło |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E14 LED |
| Ilość źródeł światła | 6 x E14 |
| Barwa klosza | bursztynowy |
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 72 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
