Lampa sufitowa ALFA ARCHIMEDES VENGE śr. 60cm 5x E27 I 11956
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA ARCHIMEDES VENGE – średnica 60 cm, 5×E27 | 11956
Elegancka lampa sufitowa ALFA ARCHIMEDES w kolorze venge to połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności, idealne do przestronnych wnętrz. Wyposażona w 5 źródeł światła E27, zapewnia jasne i równomierne oświetlenie, a możliwość wyboru żarówek o różnej mocy i barwie pozwala dopasować światło do Twoich potrzeb (żarówki nie są w zestawie). Średnica 60 cm sprawia, że lampa doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni, kuchni czy przedpokoju, a połączenie drewna, metalu i szkła nadaje wnętrzu elegancki, ponadczasowy charakter. Regulowana długość zawieszenia i staranne wykończenie czynią ARCHIMEDES VENGE efektownym elementem dekoracyjnym, który podkreśli styl Twojego domu.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | Wenge/Chrom |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 60 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał klosza | szkło |
| Materiał korpusu | metal , drewno |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
