Lampa sufitowa ALFA AMARILLO CHROM 3xE27 | 23743
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA AMARILLO CHROM 3×E27 | 23743
Nowoczesna lampa sufitowa ALFA AMARILLO CHROM to eleganckie i funkcjonalne oświetlenie, które świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni lub większym przedpokoju. Wyposażona w trzy oprawki na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia równomierne i komfortowe światło, które można dopasować pod względem barwy i mocy do indywidualnych potrzeb.
Chromowane wykończenie nadaje lampie nowoczesnego, subtelnego blasku i elegancji, dzięki czemu ALFA AMARILLO CHROM znakomicie wpisuje się w aranżacje wnętrz w stylu współczesnym, minimalistycznym lub glamour. To oświetlenie, które łączy funkcjonalność z dekoracyjnym designem — idealne rozwiązanie dla osób ceniących styl i komfort świetlny.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | chrom |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 58cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 58 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał | Metal |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 3xE27 |
| Barwa klosza | biały |
