Lampa sufitowa ALFA ADEL PATYNOWA 5xE27 64cm | 19175
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor podstawy | patyna |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 5xE27 |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 64 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 64 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał | Metal |
