Lampa Wisząca EMMA WHITE 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.00kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Materiał | METAL |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Kolor | BIAŁY |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| Moc | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33.5 |
| RODZINA LAMP | EMMA |
| Marka | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA NETTO | 0.53kg |
| GWINT | E27 |
