Lampa Sufitowa STAR 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandole z kolekcji STAR będą stanowić idealne uzupełnienie dziecięcych pokojów. Model od firmy MiLAGRO jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: neutralnej szarości, jasnym różu, głębokim niebieskim i w wyrazistym różu. Połączenie uroczych gwiazdek i błyszczących kryształków przyciągnie wzrok i zachwyci nawet najbardziej wybrednych amatorów urządzania wnętrz. Żyrandol będzie bardzo dobrze wyglądał zawieszony w centralnym punkcie pokoju, jak i przy ścianie, na przykład nad biurkiem lub kącikiem zabaw.
Do żyrandoli z kolekcji STAR dołączono instrukcję obsługi oraz elementy niezbędne do ich instalacji. Lampy objęto również gwarancją producenta.
"
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| LICZBA RAMION | 3 |
| Materiał | METAL |
| GWINT | E27 |
| Kolor | RÓŻOWY |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| Moc | 3xE27 60W |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Marka | Milagro |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| WAGA NETTO | 1.43kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 320mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA BRUTTO | 2.12kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| RODZINA LAMP | STAR |
