Lampa Solarna Sopel RGB IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| CRI [RA] | 80 |
| NAPIĘCIE | 2V |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 30mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA NETTO | 0.036kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| Materiał | PS + PP |
| WAGA BRUTTO | 0.04kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| Kolor | SREBRNY |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 30mm |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| Barwa światła | RGB |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1-2lm |
| Moc | 0.06W LED |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 1.15kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200mm |
| Zasilanie | SOLAR |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
