Lampa Solarna Link 5W 500lm 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 3.7V |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 60mm |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| WAGA NETTO | 0.265kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 36 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| Materiał | ABS+PC |
| WAGA BRUTTO | 0.33kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Kolor | CZARNY |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 169mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| Moc | 5W LED |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.49kg |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500lm |
| Zasilanie | SOLAR |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75mm |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| CRI [RA] | 80 |
