Lampa Solarna Batman 4000K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.1kg |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| Moc | 3W LED |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| KĄT ŚWIECENIA | 110º |
| Zasilanie | PANEL SOLARNY |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 50-80lm |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 135mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 55mm |
| NAPIĘCIE | 3.7V/800MAH |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 95mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Materiał | Plastik |
| WAGA NETTO | 0.11kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| CRI [RA] | 80 |
| Kolor | CZARNY |
| WAGA BRUTTO | 0.15kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| RODZINA LAMP | SOLARY MERKURY |
