Lampa Podszafkowa Dual 18W 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 26mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1750lm |
| WAGA NETTO | 0.32kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 64mm |
| Materiał | Aluminum+PC+ABS |
| WAGA BRUTTO | 0.45kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| Kolor | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| CRI [RA] | ≥80 |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.4kg |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| KLASA ENERGETYCZNA | D |
| Moc | 18W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 528mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
