LVN System Kabel magnetyczny USB-C PD 60W 2m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB-C od LVN System w stylowym czarnym oplocie to idealny gadżet, jeśli lubisz porządek na swoim biurku i w swoim plecaku lub torbie.
Dzięki sprytnemu materiałowi oplotu możesz go zwinąć, a drobne, gęsto rozmieszczone wewnątrz magnesy przyciągną go do siebie i utrzymają go w perfekcyjnym, okrągłym kształcie - nawet w długiej podróży, pośród wszystkich innych rzeczy w walizce czy plecaku.
Dzięki 2-metrowej długości bez problemu podłączysz laptopa do ładowarki pod biurkiem. Na biurku natomiast, możesz zwinąć część przewodu i zachować przyjemny dla oku porządek.
Moc aż 60W pozwoli ci bez problemu korzystać z dowolnej ładowarki bez obaw, że twój Macbook lub iPad będą ładować się w żółwim tempie.
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.15kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.18kg |
| RODZINA LAMP | ŁADOWARKI |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| MOC | 60W |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 2000mm |
| MARKA | LVN System |
