LUMOS lampa wisząca 3x20W G9 / 33-44235
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Trzonek | G9 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 0xG9 |
| Wymiary | 110x49x14 |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 49 cm |
| Materiał | zawiesie stalowe, klosz szklany |
| Kolor | chromowy |
| Głębokość | 14 cm |
