LUMI BLACK Barwa Neutralna 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| KATALOG | 2023 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Moc | 0.6W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 75 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 75 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 14 lm |
| WAGA NETTO | 0.01 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 23 mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Materiał | TWORZYWO SZTUCZNE + ALUMINIUM |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Kolor | CZARNY / BIAŁY |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
