LIGNE biała lampa wisząca z taśmą LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Kolor podstawy | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 2 x 15W E27 LED, taśma LED 25W/m |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| długość podstawy cm | 40cm x 2,5cm |
| Wysokość | 167,8cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Szerokość | 102,6cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Materiał | metal / szkło |
| Kolor | biały (Signal White RAL 9003) |
| Źródło światła | E27 LED, taśma LED |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
