LAMPKA Z SENSOREM RUCHU DO BAGAZU PODRĘCZNEGO 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampka od Eko-Light wykonana jest z wysokiej jakości materiału PVC w białym kolorze. Dzięki temu, że jest lekka i kompaktowa, idealnie sprawdzi się w bagażu podręcznym lub torbie.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.03 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Materiał | PVC |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.1 kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Kolor | BIAŁY |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| KATALOG | 2023 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 20 lm |
| Moc | 0.2W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 15 mm |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 30 mm |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 55 mm |
| WAGA NETTO | 0.03 kg |
