LAMPKA NOCNA DZIECIĘCA ALFA PIKOLO RÓŻOWA 1xE14 / 9459
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 1 x E14 max 10W LED |
| Głębokość | 11 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Kolor | różowa |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
