LAMPA WISZĄCA ALFA SITRO CZARNA & BIAŁA 3xE14 / 62562
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Ilość źródeł światła | 3 x E14 max 10W LED |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 80 cm |
| Głębokość | 37 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Kolor | czarny |
| Materiał klosza | szkło |
