LAMPA WISZĄCA ALFA MADERA WIELOKOLOROWA 3xE27 / 62556
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 41 cm |
| Kolor | wielokolorowy |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 15W LED |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Głębokość | 41 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 95 cm |
