LAMPA WISZĄCA ALFA LERA CZARNA 1xE27 / 61466
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor | czarny |
| Materiał klosza | szkło |
| Materiał korpusu | metal / tworzywo |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
