LAMPA WISZĄCA ALFA IMPULS DREWNIANA 6xE27 / 63295
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 18 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Kolor | jasne drewno , czarny |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Ilość źródeł światła | 6 x E27 max 15W LED |
| Wysokośc regulowana | tak |
