LAMPA WISZĄCA ALFA DOLI CZARNA & DREWNIANA 3xE27 / 62546
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Kolor | czarny, jasne drewno |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Ilość źródeł światła | 3 x e27 max 15W LED |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Głębokość | 52 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
