LAMPA WISZĄCA ALFA ARYSTO DREWNIANA 2xE27 / 62551
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 14 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 62 cm |
| Kolor | czarny, jasne drewno |
| Materiał klosza | szkło |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Ilość źródeł światła | 2 x E27 max 15W LED |
| Wysokośc regulowana | tak |
