LAMPA SUFITOWA SPOT ARTEMIS S BIAŁY 1xGU10 / 59020
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny spot sufitowy Alfa Artemis S w kolorze białym to minimalistyczne i funkcjonalne oświetlenie przeznaczone do wnętrz, które stawiają na prostotę i elegancję. Dzięki kompaktowej, cylindrycznej formie doskonale wtapia się w sufit, nie dominując aranżacji, a jednocześnie zapewniając skuteczne oświetlenie punktowe.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła GU10, co pozwala na zastosowanie energooszczędnych żarówek LED i dopasowanie barwy oraz mocy światła do indywidualnych potrzeb. Biała obudowa nadaje mu uniwersalny charakter, dzięki czemu pasuje zarówno do jasnych, jak i kontrastowych wnętrz.
Spot świetnie sprawdzi się jako oświetlenie korytarzy, kuchni, garderoby, łazienki (poza strefami wilgoci) lub jako element większej instalacji świetlnej w salonie.
Cechy produktu:
- 1 × GU10 (brak źródła światła w zestawie)
- kolor: biały
- materiał: metal
- nowoczesny, minimalistyczny design
- możliwość zastosowania żarówek LED
- przeznaczenie: wnętrza (IP20)
Prosta forma i uniwersalna kolorystyka sprawiają, że Artemis S to praktyczne i estetyczne rozwiązanie do nowoczesnych aranżacji.
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Kolor | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Ilość źródeł światła | 1 x GU10 max 10W LED |
| Głębokość | 6 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
