LAMPA SUFITOWA ALFA WINGO WIELOKOLOROWA 5xE27 / 63307
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 51 cm |
| Kolor | wielokolorowy |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 max 15W LED |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Głębokość | 51 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
