LAMPA SUFITOWA ALFA URANOS CZARNA 4xGU10 / 63353
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 46 cm |
| Szerokość | 82 cm |
| Kolor | czarny |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Ilość źródeł światła | 4 x GU10 max 10W LED |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Głębokość | 10 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
