LAMPA SUFITOWA ALFA MIKA CZARNA 3xE27 / 62600
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Kolor | czarny |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 15W LED |
| Głębokość | 45 cm |
