LAMPA SUFITOWA ALFA DILAR CZARNA 4xE14 / 63293
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor | czarny |
| Materiał klosza | szkło |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Ilość źródeł światła | 4 x E14 max 10W LED |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Barwa klosza | transparentny |
| Wysokość | 52,5 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Szerokość | 78 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
