LAMPA SUFITOWA ALFA AXIM DREWNIANA 3xE27 / 62517
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 56 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Kolor | jasne drewno , chrom |
| Materiał klosza | szkło |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 15W LED |
