LAMPA SUFITOWA ALFA ARINI ZŁOTA 5xE27 / 63285
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Głębokość | 53 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 53 cm |
| Kolor | złoty |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 max 10W LED |
