LAMPA SUFITOWA ALFA ARIEL BEŻOWA 3xE27 | 62607
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor podstawy | beżowy |
| Materiał | Metal |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 3xE27 |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 56 cm |
| Wysokość | 31,5 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 56 cm |
