LAMPA KINKIET LED | 8W | 3000K | 640Lm BLACK-GOLD / 2003
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| lumeny | 640Lm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| temperatura robocza | -25to 45°C |
| Kolor podstawy | BLACK MATT - COLD MATT |
| Maksymalna Moc | 8W |
| Długość | 15 cm |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Barwa światła | 3000K |
| NAPIĘCIE | 220–240V |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Wysokość | 42 cm |
| CRI [RA] | 80 |
| Materiał | METAL - ALUMINIUM - ACRYLIC |
| Średnica | 12.5 cm |
| Źródło światła | LED |
