LAMPA KINKIET CZARNY LED | 14W | 3000K | 960Lm / 19117
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Kolor podstawy | piaskowa czerń |
| Maksymalna Moc | 14W |
| Długość | 6.3 cm |
| lumeny | 960Lm |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| temperatura robocza | -25to 45°C |
| Wysokość | 122.5 cm |
| CRI [RA] | 80 |
| Szerokość | 30 cm |
| Materiał | aluminium |
| Źródło światła | LED |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Barwa światła | 3000K |
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
| KLASA ENERGETYCZNA | D |
