LAMPA DO CZYTANIA MONTOWANA NA ŚCIANIE 1*E27 / 19218
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Maksymalna Moc | MAX 40W |
| Długość | 60-100 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| temperatura robocza | -30to 45°C |
| Kolor podstawy | BLACK MATT - WHITE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Materiał | METAL - ALUMINIUM |
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
