Kinkiet świecznik ALFA UNITY czarny I 23270
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet świecznik ALFA UNITY czarny | 23270
Kinkiet ALFA UNITY w czarnym wykończeniu to stylowe oświetlenie ścienne w formie klasycznego świecznika, które doskonale podkreśli charakter wnętrz w stylu rustykalnym, klasycznym, kolonialnym lub industrialnym. Czarna oprawa dodaje lampie elegancji i wyrazistości, a jej forma inspirowana tradycyjnymi świecznikami wnosi do przestrzeni przytulny, ponadczasowy klimat.
To idealne rozwiązanie jako dodatkowe, nastrojowe źródło światła w salonie, jadalni, korytarzu czy sypialni — ALFA UNITY łączy dekoracyjny design z praktyczną funkcją, tworząc efektowny akcent świetlny w aranżacji wnętrza.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 22 cm |
| Materiał | Metal |
| Źródło światła | E14 LED |
| Ilość źródeł światła | 1 x E14 |
| Głębokość | 13,5 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Wysokość | 26 cm |
