Kinkiet ścienny CURTIS szary 1x40W E14 / 91-48257
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE14 |
| Wymiary | 14x17x8 |
| Trzonek | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 17 cm |
| Materiał | podstawa stalowa, klosz-koszyczek metalowy |
| Kolor | szary |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Głębokość | 8 cm |
| Wysokość | 14 cm |
