Kinkiet czarny z reflektorem VENDO 33698
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33698
- Seria: VENDO
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Kinkiet
- Kolekcja: Vendo
- Kolor: czarny
- Kolor klosza / abażuru: czarny
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość klosza: 9 cm
- Wysokość: 25 cm
- Szerokość: 5 cm
- Głębokość: 16 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Podział świecenia: Nie
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Barwa klosza | czarny |
| Głębokość | 16 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Liczba żródeł światła | 1 x GU10 max 25W Led |
| Szerokość | 5 cm |
| Kolor | id_1 |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Wys/szer klosza | 9 * 6 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
