Kinkiet UNICORN 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkty objęte są 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Materiał | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KATALOG | 2023 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Kolor | MULTIKOLOR |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 210mm |
| Moc | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150mm |
| RODZINA LAMP | DZIECIĘCE |
| Marka | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 230mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15cm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15cm |
| WAGA NETTO | 0.37kg |
| GWINT | E27 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA BRUTTO | 0.88kg |
