Kinkiet Solarny Alf 50lm 3000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30szt |
| KĄT ŚWIECENIA | 30° |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.4kg |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 50 lm |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| MOC | 2W |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 112mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.6 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| CRI [RA] | 70 |
| NAPIĘCIE | 3.7V/1300mAh |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| MATERIAŁ | Poliwęglan + Aluminium + Szkło |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 1.8Wp Monokrystaliczny |
| WAGA NETTO | 0.34kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 169mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA BRUTTO | 0.4kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 64mm |
| NOWOŚCI | 23 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 112mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NOWOŚCI | 23 |
| CRI [RA] | 70 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 0.34kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| MOC | 2W |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 1.8Wp Monokrystaliczny |
| WAGA BRUTTO | 0.4kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 169mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 50 lm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 30° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| KOLOR | CZARNY |
| MARKA | Eko-Light |
| MATERIAŁ | Poliwęglan + Aluminium + Szkło |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30szt |
| NAPIĘCIE | 3.7V/1300mAh |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.4kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 64mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.6 |
