Kinkiet Magnet 13W+2xG9 3000/4000K Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Marka | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 30mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1430lm |
| WAGA NETTO | 0.85kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| Materiał | SZKŁO + ALUMINIUM + METAL |
| WAGA BRUTTO | 0.96kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Kolor | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55.5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| CRI [RA] | >80Ra |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.6kg |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| RODZINA LAMP | MAGNET |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K / 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| Moc | 13W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
