Kinkiet Bilo I 1xG9 Złoty Mosiądz WL0112
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Źródło światła. | G9 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Kolor | Złoty |
| Źródło światła | 10 W LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Wysokośc regulowana | Nie |
| Głębokość | 13.2 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Rodzaj lampy | Ścienna |
| Materiał | Aluminium, Szkło |
