Kinkiet ALICE PINK 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Marka | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 280 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| WAGA NETTO | 0.44kg |
| GWINT | E14 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA BRUTTO | 0.82kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Materiał | METAL + TKANINA |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 240 mm |
| Kolor | RÓŻOWY |
| Moc | 1xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| RODZINA LAMP | ALICE |
