Kinkiet ALFA KALIOPA CHROM | 24450
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ALFA KALIOPA CHROM (24450)
Elegancki kinkiet ścienny z kolekcji KALIOPA w chromowanym wykończeniu, który łączy klasyczną formę z nowoczesnym stylem. Dekoracyjne elementy pięknie rozpraszają światło, tworząc przyjemną atmosferę we wnętrzu. Kinkiet doskonale sprawdzi się jako oświetlenie dodatkowe w salonie, sypialni, korytarzu lub przy lustrach, stanowiąc jednocześnie efektowny element dekoracyjny. Przystosowany do standardowego źródła światła, umożliwia dopasowanie barwy i mocy oświetlenia do własnych potrzeb.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | Chrom |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał | Metal |
| Źródło światła | E14 LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Możliwość ściemniania | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Głębokość | 26 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 14 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Szerokość | 28 cm |
