KUGLO B sufitowa lampa wisząca z podwyższoną szczelnością IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Długość | 123cm |
| przewód zasilający - kolor | czarny |
| Waga produktu brutto kg | 2.7 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| przewód zasilający - długość cm | 100cm |
| Kolor podstawy | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 23cm |
| Głębokość | 21,2cm |
| Szerokość | 41,2cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Materiał | metal / szkło |
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa, lampa wisząca |
| Kolor | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Źródło światła | E27 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
