Jacob - Kinkiet MB1070S
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Jacob MB1070S to nowoczesna i subtelna oprawa ścienna, która łączy w sobie minimalistyczny design oraz funkcjonalność. Dzięki kompaktowej formie świetnie sprawdza się w roli oświetlenia pomocniczego, dekoracyjnego lub akcentowego.
Prosta, elegancka konstrukcja sprawia, że model Jacob MB1070S doskonale wpisuje się w aranżacje nowoczesne, skandynawskie i loftowe. Lampa emituje przyjemne, równomierne światło, poprawiające komfort i estetykę wnętrza.
Cechy produktu:
-
Model: MB1070S
-
Rodzaj: kinkiet
-
Styl: nowoczesny, minimalistyczny
-
Materiał: metal + tworzywo/szkło (w zależności od wariantu)
-
Źródło światła: kompatybilne z LED
-
Zastosowanie: salon, sypialnia, korytarz, gabinet, hol
Zalety:
-
Kompaktowy rozmiar, idealny do mniejszych przestrzeni
-
Uniwersalny design pasujący do wielu stylów wnętrz
-
Przyjemne i nierażące światło
-
Solidna i trwała konstrukcja
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Rodzaj źródła światła | LED |
| Maksymalna Moc | 6W |
| Długość | 17 |
| lumeny | 420 lm |
| kelwiny | 3000K |
| Wysokość | 20 |
| Szerokość | 5,5 |
| Materiał | Aluminium, akryl, stop metali |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Rodzaj lampy | Kinkiety |
| NAPIĘCIE | 85-265V 50/60Hz |
