ISUULLA B biała podwójna lampa sufitowa z podwyższoną szczelnością IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| przewód zasilający - kolor | biały |
| przewód zasilający - długość cm | 80cm |
| długość podstawy cm | 40cm x 5cm |
| Kolor podstawy | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 2 x 12W |
| Waga produktu brutto kg | 3.5 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Szerokość | 60cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Materiał | metal / szkło |
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa, lampa wisząca |
| Kolor | biały (Signal White RAL 9003) |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Źródło światła | G9 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 160cm |
| Głębokość | 15cm |
