GALAXY 1 kinkiet szary beż 40939
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40939
- Seria: Galaxy
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Kinkiet
- Kolekcja: Galaxy
- Kolor: szary beż
- Ilość źródeł światła: 1
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x E27
- Wysokość: 38 cm
- Głębokość: 19 cm
- Szerokość: 60 cm
Dane techniczne
| Głębokość | 54 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Szerokość | 19 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 17,5 * 19 cm |
| Kolor | id_13 |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Barwa klosza | szary beż |
